Garantili ve Yasal Medyum

Garantili medyum ( Yasal Medyum)nedir? Çağımızın belki de en popüler işlerinin başında gelen medyumluk mesleği, aslında herkesin yapamayacağı, belge ve bilgiye sahip kişilerin yapabileceği, direk olarak insan hayatını olum ya da olumsuz yönde etkileyebilen en önemli iş koludur.

Garantili ve Yasal Medyum

Garantili medyum ( Yasal Medyum)nedir? Çağımızın belki de en popüler işlerinin başında gelen medyumluk mesleği, aslında herkesin yapamayacağı, belge ve bilgiye sahip kişilerin yapabileceği, direk olarak insan hayatını olum ya da olumsuz yönde etkileyebilen en önemli iş koludur. Bugün Google'ye medyum araması için girdiğinizde karşınıza sayfalarca medyumluk ilanı çıkacaktır. Lakin bu sayfalarca ilandan bu işi gerçekten bilinçli ve eğitimli olarak yapanların sayısı maalesef ki çok azdır. Google de ilk sırayı alan  sitemiz, Akçın hocamızın Resmi iletişim sitesidir. Siteye girdiğiniz zaman, Vergi Levhasından tutunda, daha önce bu alanda çalışma yaptığı kullanıcılarının yazışmalarına kadar her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.Garantili medyum, bu işi resmi platformlardan izin alarak yapan kişidir. Tıpkı Akçın hocamız gibi…

Hayatınız hakkında bilgiler vereceğiniz ve gelecek hakkında bilgiler alacağınız kişinin bu konuda ki deneyimlerinden emin olmalısınız. Çünkü o insandan alacağınız bilgiler, belki de geleceğinize yön verecek. Yanlış kişilerin sizlere vereceği, yanlış bilgiler geleceğiniz de tamiri çok zor izler bırakabilir. Gelecek için bilgi verecek olan kişi, gaipten bilgileri size ulaştıracaktır. Bunu yapmaya haiz olan kişiler sadece Astronomi ve fal dallarında kendini yetiştirmiş kişiler olmamalıdır. Evet Astroloji ve Fal gerçekliği olan, asla inkar edilemeyecek kadar çizgileridir. Fakat bunların yanında iyi bir medyum, metafiziği ve Havass ilmini de çok iyi bilmedir. Bu ilim dalları çok iyi derece de Akademik bir eğitimle elde edilen ilim, irfan dallarıdır. Bunu sıradan fal bakan insanların bilmesi, fikir yürütmesi mümkün değildir. Onun için bizim size tavsiyemiz, bu tarz bir ihtiyaç hasıl olduğu zaman mutlaka bu işin duayenlerini bulmanız. Hocalık derecesine ulaşmış, bu konularda bilgisi ve eğitimi tam olan, donanımlı kişileri seçmelisiniz.

Sitemize girdiğiniz zaman, bu ilimin sadece gelecekten bilgiler vermekten ibaret olmadığını göreceksiniz. İnsanların hayatında ki olumsuzlukların da derinlemesine incelenip, sorunların kaynağını inildiğini fark edeceksiniz. Kaynak bulunduktan sonra, kaynağın kurutulması çok kolay olacaktır. Önemli olan sizi huzursuz eden sorunların kaynağına inip, asıl sorunun neden kaynaklandığını bulabilmektir… Bunu yaparken de iyi bir medyum, mutlaka hass ilminden ve onun alt kolları olan maddi ve manevi ilimlerinden faydalanmak zorundadır.

Akçın hocamızın, geçmişten bugüne kadar çalıştığı, sorunlarını çözdüğü kişilerle olan sohbetlerini sitemizden okuyabilirsiniz. Sorunları olan kişilerin, hocamızla tanıştıktan sonra hayatlarında yaşadıkları olumlu değişikler hakkında verdikleri bilgiler, herkes için bir ışık olabilecek niteliktedir. Alanında tek ve duayen olan Akçın hoca, bu işi tüm resmi kurumlardan izinlerini alarak, tamamen resmi platformda gerçekleştirmektedir.

Sadece bilgi almak ve hocamızla tanışmak içinde sitemiz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Türkiye'nin her yerinden binlerce sorunlu insanın, sorununu çözme başarısını elde etmiş bir medyumla sizde hayatınıza yeni bir yörünge çizebilirsiniz. Hayatım çok kötü, hiçbir şey yolunda gitmiyor diyorsanız, emin olun ki sizin dışınızda gelişen, ruhhani olayların etkisinde kalıyorsunuz. Çünkü Allah ( c.c. ) kullarını dünyaya acı çekmek için yollamaz. Fakat bazı dış etmenler, insanları pozitiflik yerine negatifliğe sürükler. Halk arasında çokça söylenen bir söz vardır. Yıldızı düşük olan insanların, her işi ters gider… Oysa o yıldızı yükseltmek ve hayatınızı yoluna sokmak tamamen sizin elinizde olan bir olgudur. Tabi ki bunu siz tek başınıza başaramazsınız. Bu tarz sorunları aşmak için mutlaka bir taneGarantili medyumile irtibata geçmelisiniz ve sorunlarını çözme yolunda ilk adımı atmalısınız.